Vítejte na stránkách hráčů karetní hry Magic: The Gathering!

Koncept 2HG minisérie 8 pro rok 2018/19

Harmonogram turnajů 2HG.jpg
I v tomto školním roce pokračuje naše malá ústecká série 2HG turnajů. Co se změnilo? Větší zaměření na limited, hraje se celkem 5 turnajů (každý na 3 kola, kromě 2HG Sealed Decku), oceňují se 3 nejlepší týmy.

Více informací po rozkliknutí nadpisu příspěvku.

_________
ZÁKLADNÍ MYŠLENKA SÉRIE
Jedná se o pět po sobě jdoucích turnajů týmového hraní 2HG (Dvouhlavý obr). Zúčastnit se může úplně kdokoliv. Je možné zahrát si i jednotlivá kola bez zájmu o sérii. Týmy získávají za každý turnaj body a na konci sezóny vyhrávají krásné ceny. Vyhlášení probíhá na konci června. Letos pořádáme již osmý ročník soutěže.


PODMÍNKY TVORBY TÝMŮ
Do celkové tabulky je tým registrovaný pod svým stálým jménem. Tým tvoří kapitán (stálý hráč) a pomocník (tento hráč může být proměnlivý). V rámci objektivity je však doporučeno svého pomocníka měnit pouze v případě nouze. Název týmu ani kapitána není možné během roku měnit. Při vyhlášení TOP 3 na konci sezony se oceňují týmy, nikoliv jedinci.


SYSTÉM BODOVÁNÍ
Počet získaných bodů v turnaji určuje WER (Wizards Event Reporter). Za pomocí speciální tabulky se sčítají body obdržené v každém turnaji a na konci soutěže se vyhodnotí tři nejlepší týmy. Do celkového hodnocení se započítává 4 z 5 nejlepších výsledků (tj. můžete 1x chybět nebo to 1x pořádně zkazit). Každý turnaj se hraje na tři kola, s výjimkou 2HG Sealed Decku. Pokud bude málo týmů, tak hraje každý s každým. Na 2HG Sealed Decku se započítávají body ze všech čtyř kol!


POMOCNÁ HODNOCENÍ
Aplikují se při situaci stejného počtu bodů u jednoho či více týmů při vyhodnocování TOP 3 týmů:
1) součet dosažených prvních míst v jednotlivých turnajích (více „zlatých medailí“),
2) účast,
3) vzájemná dohoda týmů,
4) los.


SYSTÉM OCEŇOVÁNÍ
Kromě běžných cen, které se dají získat zvlášť v každém turnaji, jsou nachystány ještě další odměny v rámci celoroční soutěže. Celkem se odměňují tři nejlepší týmy, které si mezi sebe rozdělí jeden display (celkem 36 boosterů) a spoustu dalších hezkých dárečků.


1. místo = 18 boosterů + promo karty + další MTG předměty
2. místo = 12 boosterů + promo karty + další MTG předměty
3. místo = 6 boosterů + promo karty + další MTG předměty

___________
Harmonogram turnajů 2HG.jpg
01.08.2018 23:41:35
Kuki_admin
28. 4. 2019 neděle

Prerelease od 9:10

Dům dětí a mládeže UL
Děkujeme za návštěvu a těšíme se na shledání na turnaji!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one