Vítejte na stránkách hráčů karetní hry Magic: The Gathering!
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9528"
Chtěl jsem dnes dorazit, ale pokud se bere neúčast jako způsob nesouhlasu, tak to dneska oželím.
Slávo doraž, Kukimu to třeba časem, snad velmi krátkým, dojde samo ;)
Chtěl jsem dnes dorazit, ale pokud se bere neúčast jako způsob nesouhlasu, tak to dneska oželím.
Dneska nedorazím, jdu na brigádu. Tomáši - karty ti donese Filip (je to přesně 202Kč).
Nabízí se ještě řešení nechat 2x booster zavřený pro háče s 9 body a pro šestibodové boostery otevřít. S možností, že první by si mohl vzít kartu, pokud by nechtěl boostery.
Asi rozumny kompromis, i kdyz bych uprednostnil nic nemenit.
Uvidíme, jak to ovlivní účast. Nemáme vůbec žádné nové hráče. Třeba by je toto motivovalo přijít na turnaj.
Oprava pasáže "Tzn. Ti horší šestibodoví prostě na daném turnaji hráli s horšími hráči, měli tedy jednodušší těch šest bodů uhrát."
Posledni prispevek je muj, reagoval jsem na Kukiho
Zbyněk
Backdraft miluju nejvíc, člověk musí Magic fakt milovat když ho nesere dát kilo za vstupný a za 3:0:1 a 3:1 z dvou turnajů mít nejdražší karty remand a lightning bolt, to jsem myslel že zapálim Vary a ještě na božim daru na tom budou opejkat buřty. Mít místo toho v ruce dva MM15 boo tak jsem docela vykrytej :)) A ano, vím že showdown je zadarmo a tím pádem je asi fajn si odnýst zadax dvě basic blejskátka, ale teoretický nováčci který zablouděj k nám do klubu budou rádi, že si ten turnaj zadarmo můžou vůbec zahrát, poměřit svoje síly se silnějšími soupeři a balíčky a nevyhodit jen tak třeba 80kč za 1:3, kde jediná výhra bude bye...

Robert B.
Na Modernu a Booster Draftu boostery zavřené, na Showdownu backdraft. Pevně věřím, že to bude pro všechny strany kompromisem a krokem ku spkojenosti.
Neplatí co píšeš v upoutávce na turnaj. Pořadí určuje DCI reporter, a to dle standardních pravidel. Tzn. Ti lepší šestibodoví prostě na daném turnaji hráli s horšími hráči, měli tedy jednodušší těch šest bodů uhrát. V drtivé většině případů ti horší se šesti body prostě prohráli v prvním, případně druhém kole... Nevím, co si od toho kdo slibuje. Stejně se bude backraftovat podle pořadí a ti 5. a 6. (3. a 4. obvykle booster berou i teď) už budou brát významně slabší karty. To jim jde o ten basic za 50 Kč omg?

Z uvedeného zcela zjevně vyjdou jako poražení devítibodoví, protože při uvažované ceně special boosteru 200 Kč, budou jen sotva backdraftovat kartu v ceně 400 Kč. Konec konců, kolik si myslíte, že rozbalíme karet v ceně byť jednoho boosteru? Nakonec budou poražení všichni na prvních čtyřech místech, jen se udělá radost (pokud ty zbytky z backdraftu mohou vůbec radost udělat) jednomu až dvěma brečánkům. Mimochodem, na posledním standardu byly boostery až do pátého místa.

Mě tedy vychází počet poškozených zcela zjevně větší, než počet "obdarovaných". Změna nedává smysl. Navíc se celý turnaj zase o něco protáhne...
Šmarjá, a to rozdělení cen vymyslel zase kdo? Už nevím jak dlouho rozdělujeme ceny na FNM podle osvědčeného modelu. Jednou jsi šestibodový šťastlivec, jednou smolař. To je život...
+1
Zbyněk
07.12.2017 15:37:46
Kuki_admin
28. 4. 2019 neděle

Prerelease od 9:10

Dům dětí a mládeže UL
Děkujeme za návštěvu a těšíme se na shledání na turnaji!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one